Wypadek komunikacyjny - jak uzyskać pełnie odszkodowanie ?

Wypadki na drodze to niestety codzienność. W ciągu ostatnich dwóch dekad w Polsce doszło do prawie miliona wypadków drogowych, w których tysiące osób odniosło mniej lub bardziej poważne obrażenia. Czasami efektem wypa­dku drogowego mogą być tylko niegroźne stłuczenia, innym razem konse­kwencje mogą być znacznie poważniejsze.

 

Jeśli uległeś podobnemu wypadkowi, oprócz odszkodowania za rozbite auto, możesz ubie­gać się od towarzystwa ubezpieczeniowego odszko­dowania z tytułu poniesionego uszczer­bku na zdrowiu. To samo dotyczy wszystkich uczestników zdarzenia (kierowców pojazdu, pasażerów, czy też pieszych), oczywiście poza sprawcą wypadku.

 

Wypadek komunikacyjnyCzasem wyjaśnienie nawet najbardziej kla­rownego zdarzenia na drodze ulega komplika­cji. Wystarczy, że sprawca wypadku, chociaż jego wina jest bezsprzeczna, nie przyznaje się do winy. Wówczas sprawa celem wyjaśnienia zostaje skierowana do sądu i masz wrażenie, że prze­ciąga się w nieskoń­czoność.

 

Co w takiej sytuacji możesz zrobić? Czy możesz ubiegać się o odszkodowanie? Jeśli tak, to kiedy należy zgłosić swoje roszczenia do towarzystwa ubezpie­czeniowego? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi specjaliści. Od wielu lat pomagamy naszym klientom w egzekwowaniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne.

 

Jeżeli zostałeś poważnie ranny w wypadku komunikacyjnym i miałeś problem z uzyskaniem ubezpieczenia od kierowcy lub towarzystwa ubezpieczeniowego skontaktuj się z naszymi doradcami. Zostaw swój numer telefonu w formu­larzu zamieszczonym na naszej stronie. Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie i udzieli fachowej porady adekwatnej do Twojej sytuacji. Dzwonimy na nasz koszt, więc nic nie tracisz.

Kredyty Gotówkowe w Finanse 24

Wypełnij formularz

– poznaj szczegóły oferty

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych szczegóły pole wymagane wyrażam zgodę na przesyłanie informacji szczegóły

Zadzwoń!

lub zadzwoń 518 252 676

Najwyższa jakość usług w Finanse 24

Możemy pomóc Ci już teraz, wystarczy, że wypełnisz powyższy wniosek online, a skontaktujemy się z Tobą.