Windykacja sądowa

Jeżeli pomimo windykacji telefonicznej, terenowej i przedsądowej, podjętej wobec Twojego dłużnika, nadal nie doszedłeś z nim do porozumienia i nie odzy­skałeś swoich pieniędzy, powinieneś poważnie zastanowić się nad skiero­waniem sprawy na drogę sądową.

 

Takie działania uznaje się za ostateczność, niestety czasem to jedyny sposób na odzyskanie naszej własności, gdy dłużnik uparcie nie chce oddać naszych pieniędzy.

 

Na szczęście jest kilka korzyści wynikających z takich działań. Po pierwsze, dajesz dłużni­kowi do zrozumienia, że sytuacja stała się poważna i będziesz konsekwentny w odzy­skaniu długu, co może skłonić go do zwrotu należności jeszcze przed rozpoczęciem procesu. Po drugie, dajesz jasny przekaz także dla innych kontrahentów, że unikanie regulowania nale­żności względem Twojej firmy jest wysoce nieopłacalne. Trzecia ewidentna korzyść to zabezpieczenie majątku dłużnika oraz skuteczna egzekucja długu dzięki windykacji sądowej.

 

Jeśli nie czujesz się pewnie w meandrach zapisów prawnych, możesz skorzystać z naszych usług. Nasze specjalista, skutecznie odzyska Twoje należności na drodze sądowej. Zatrudniamy osoby biegłe w przepisach prawnych i z wielo­letnim doświadczeniem w windykacji sądowej. Dzięki specjaliście u boku zysku­jesz większą pewność, że odzyskasz swoje pieniądze.

 

Nie wahaj się zatem i skontaktuj się z nami. Wypełnij krótki formularz zgłosze­niowy, a nasi pracownicy oddzwonią do Ciebie za darmo.

Kredyty Gotówkowe w Finanse 24

Wypełnij formularz

– poznaj szczegóły oferty

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych szczegóły pole wymagane wyrażam zgodę na przesyłanie informacji szczegóły

Zadzwoń!

lub zadzwoń 518 252 676

Najwyższa jakość usług w Finanse 24

Możemy pomóc Ci już teraz, wystarczy, że wypełnisz powyższy wniosek online, a skontaktujemy się z Tobą.