Ubezpieczenie samochodu OC i AC

Nie chcesz przepłacać za ubezpieczenie swojego samochodu? Zanim podejmiesz decyzję o ubezpieczeniu upewnij się, które Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma dla Ciebie najlepszą ofertę, i że zostaniesz przez nie doceniony jako bezszkodowy kierowca. Im lepsza umowa samochodowej polisy ubezpieczeniowej, tym lepsze odszkodowanie w razie szkód komunikacyjnych powstałych w wyniku wypadku drogowego.

 

 

Ubezpieczenia samochodowe do wyboru:

 

  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC – ustawodawca z dniem 22 maja 2003 roku nakłada na właściciela pojazdu obowiązek posiadania komunikacyjnego ubezpieczenia OC.
  • Ubezpieczenie komunikacyjne AC – składka na ubezpieczenie AC (autocasco) jest dobrowolna. Celem tego ubezpieczenia jest ochrona pojazdu przed zniszczeniem, uszkodzeniem oraz kradzieżą.

 

Ubezpieczenie AC jest rozsądnym rozwiązaniem, gdy kupujesz nowe auto, które według statystyk jest narażone na ryzyko kradzieży. Przy zakupie Autocasco nie musisz się martwić także o pokrycie kosztów naprawy samochodu, nawet gdy szkoda wyniknęła z Twojej winy. Dlatego jeśli masz skłonności do brawurowej jazdy powinieneś mocno zastanowić się nad wykupieniem tego ubezpieczenia.

 

 

Najlepsza oferta ubezpieczenia samochodu!

 

 

Samochód AudiJeżeli nie orientujesz się w dostępnych na rynku ofertach ubezpieczenia OC i AC samochodu i nie chcesz tracić czasu na żmudne poszukiwania najatrakcyjniejszej z nich, zrobimy to za Ciebie. Skontaktuj się z nami, a my przedsta­wimy Ci kilka wyselekcjonowanych ofert, z któ­rych wybierzesz Twoim zdaniem najlepszą.

 

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszymi doradcami ubezpieczeniowymi zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Pozostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie zupełnie za darmo.

Kredyty Gotówkowe w Finanse 24

Wypełnij formularz

– poznaj szczegóły oferty

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych szczegóły pole wymagane wyrażam zgodę na przesyłanie informacji szczegóły

Zadzwoń!

lub zadzwoń 518 252 676

Najwyższa jakość usług w Finanse 24

Możemy pomóc Ci już teraz, wystarczy, że wypełnisz powyższy wniosek online, a skontaktujemy się z Tobą.