Odszkodowania za słupy przesyłowe

Spółki energetyczne, gazowe oraz inne przedsiębiorstwa przesyłowe generują zyski z tytułu sprzedaży energii elektrycznej oraz różnego rodzaju surowców, przy czym ich funkcjonowanie opiera się w dużej mierze na budowie i utrzy­maniu infrastruktury przesyłowej na terenach prywatnych.

 

Słupy energetyczneJest to spora uciążliwość dla właściciela gruntu. Nie może on swobodnie dysponować swoją własnością. Nie wolno mu np. budować w pobliżu linii gazowych czy elektrycznych, lub też musi omijać słupy telegraficzne uprawiając pola. Za takie utrudnienia właścicielowi ziemi należy się odszkodowanie od przedsiębiorstwa zarządzającego wskazaną infrastrukturą przesyłową.

 

Uzyskanie odszkodowania nie jest jednak proste. Ogromnym utrudnieniem jest już sam kontakt z właścicielem urządzeń przesyłowych. A jeśli już sprawa trafi do Sądu, ta może ciągnąć się latami.

 

Jeżeli jesteś właścicielem ziemi, lecz nie możesz w pełni wykorzystać jej poten­cjału przez rozmieszczone na niej słupy przesyłowe, powinieneś wystąpić o należne odszkodowanie. Jeśli nie czujesz się na siłach aby zająć się tym osobiście powierz tę sprawę specjalistom. Nie czekaj zatem dłużej i zgłoś się do nas! Nasza firma to fachowa kadra zajmująca się branżą ubezpieczeń. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów.

 

W Twoim imieniu załatwimy formalności niezbędne do uzyskania odszkodowa­nia i wywalczymy dla Ciebie pieniądze, które Ci się należą. Wystarczy, że wypełnisz zamieszczony na naszej stronie internetowej formularz kontaktowy, a nasz specjalista oddzwoni do Ciebie zupełnie za darmo.

Kredyty Gotówkowe w Finanse 24

Wypełnij formularz

– poznaj szczegóły oferty

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych szczegóły pole wymagane wyrażam zgodę na przesyłanie informacji szczegóły

Zadzwoń!

lub zadzwoń 518 252 676

Najwyższa jakość usług w Finanse 24

Możemy pomóc Ci już teraz, wystarczy, że wypełnisz powyższy wniosek online, a skontaktujemy się z Tobą.