Zaniżone odszkodowanie za samochód po wypadku?

Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do tysiąca kolizji. Czy zdarzyło się, że również Twoje auto uległo zniszczeniu podczas kolizji drogowej lub wy­padku? Jeśli wypadek zdarzył się nie z Twojej winy, masz prawo ubiegać się o odszkodowanie. Niestety bardzo często ubezpieczyciele zbyt nisko wyceniają koszty naprawy uszkodzonego pojazdu. Jeśli również Ciebie dotyczy ten problem, zwróć się do nas. W Twoim imieniu wyegzekwujemy należne odszkodowanie.

 

Z ubezpieczeniem OC komunikacyjnym, ma na co dzień styczność każda osoba posiadająca samo­chód. Taki dokument z informacją o ubezpieczeniu pojazdu mechanicznego powinien przy sobie posiadać każdy kierowca, który wsiada do auta. Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu lub zniszczenie pojazdu w wyniku wypadku drogo­wego, przysługuje tylko kierowcy, który nie zawinił w tym zdarzeniu, a pieniądze na naprawę samochodu wypłacane są z OC sprawcy.

 

Samochód po wypadkuUstalenie wysokości odszkodowania nie jest łatwą sprawą. Chociaż wysokość odszkodo­wania mierzy się w oparciu o tzw. metodę dyferencyjną, która polega na porównaniu wysokości ceny pojazdu po wypadku, ze stanem jaki był przed wypadkiem, to wciąż na tym polu dochodzi do różnic, z którymi nie zgadzają się poszkodowany lub sprawca. Zdarza się, że wysokość odszkodowania staje się przedmiotem manipulacji. Straty poszkodowanego mogą być mocno zaniżone, lub też zawyżone nieadekwatnie do poniesionych strat.

 

Każdy poszkodowany powinien także zdawać sobie sprawę, że firmy ubezpie­czeniowe, kierują się przede wszystkim swoim zyskiem, tzn. że w przypadku wystąpienia szkody majątkowej zaproponują Ci zaniżone odszkodowanie.

 

Dlatego jeżeli zostałeś poszkodowany w kolizji drogowej lub wypadku i chcesz uzyskać pełne odszkodowanie, proponujemy zwrócić się do nas o pomoc. Jesteśmy profesjonalną firmą, specjalizującą się w zakresie docho­dzenia odszkodowań w imieniu naszych klientów. Mając za sobą profesjo­nalnych doradców poczujesz się pewniej w walce o należne Ci pieniądze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Wypełnij zamieszczony na stronie formularz, a nasi doradcy oddzwonią do Ciebie za darmo. Dzięki nam oszczędzisz czas i zyskasz profesjonalne wsparcie w pozyskaniu korzystnego odszkodowania.

Kredyty Gotówkowe w Finanse 24

Wypełnij formularz

– poznaj szczegóły oferty

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych szczegóły pole wymagane wyrażam zgodę na przesyłanie informacji szczegóły

Zadzwoń!

lub zadzwoń 518 252 676

Najwyższa jakość usług w Finanse 24

Możemy pomóc Ci już teraz, wystarczy, że wypełnisz powyższy wniosek online, a skontaktujemy się z Tobą.