Wypadki w rolnictwie

Tylko przez pierwsze trzy miesiące od początku tego roku do KRUS zostało zgłoszonych ponad 5 tysięcy wypadków w rolnictwie. Jeśli uczestniczyłeś w takim zdarzeniu warto sprawdzić, czy należy Ci się odszkodowanie. Niestety decyzje odmowne w sprawie wniosku o jednorazowe odszkodowanie stanowią 50% tych spraw. Jeśli nie chcesz żeby Twój wniosek również został odrzu­cony przez KRUS – zgłoś się do nas. Wywalczymy w Twoim imieniu należne Ci odszkodowanie.

 

Za wypadek w rolnictwie uznaję się nagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną, ściśle związane z prowadzeniem działalności rolniczej.

 

Aby uznać zdarzenie jako wypadek rolniczy takie zajście musi nastąpić:

  • na terenie gospodarstwa rolnego,
  • w czasie wykonywanej pracy,
  • w drodze powrotnej lub do miejsca pracy.

 

Najwięcej wypadków przy pracy rolniczej spowodowanych jest upadkiem. Rzadziej do wypadków dochodzi przy pochwyceniu lub uderzeniu przez rucho­me części maszyn oraz przez uderzenie, pogryzienie, czy też przygniecenie przez zwierzęta. Uszczerbek na zdrowiu przy pracy rolniczej może również nastą­pić w skutek choroby zawodowej.

 

Praca na roliJeżeli obawiasz się odrzucenia Twojego wnio­sku o odszkodowanie jednorazowe z tytułu wypadku na roli, bądź też nie masz doświa­dczenia prawniczego i nie wiesz jak zabrać się za egzekwowanie odszkodowania, skorzystaj z po­mocy specjalistów. Nasza firma od lat zrzesza grupę profesjonalnych doradców finansowych oraz ekspertów od odszkodowań, którzy skutecznie pomagają naszym klientom w tego typu sprawach.

 

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu, a nasz specjalista oddzwoni do Ciebie za darmo i udzieli Ci niezbędnego wsparcia merytorycznego.

Kredyty Gotówkowe w Finanse 24

Wypełnij formularz

– poznaj szczegóły oferty

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych szczegóły pole wymagane wyrażam zgodę na przesyłanie informacji szczegóły

Zadzwoń!

lub zadzwoń 518 252 676

Najwyższa jakość usług w Finanse 24

Możemy pomóc Ci już teraz, wystarczy, że wypełnisz powyższy wniosek online, a skontaktujemy się z Tobą.