Oddłuzanie osób fizycznych z kredytów w bankach

Lista dłużników w Polsce stale rośnie. Coraz więcej osób ma problem ze spłacaniem swoich zobowiązań. Notoryczne zaleganie z ratami, bądź wypo­wiedzenie umowy o kredyt przez bank to ich rzeczywistość. Budżet domowy może się skurczyć z dnia na dzień. Wystarczy, że stracisz pracę, zachorujesz, rozpadnie Ci się rodzina. Czasem po prostu źle ocenisz swoje możliwości finansowe i wpakujesz się w kłopoty.

 

Papier podpis umowaJesteś w podobnym położeniu i nie wiesz co możesz zrobić? Wielu dłużników nie ma pojęcia, że mają prawo do renegocjacji zaciągniętych zobowiązań w banku. Insty­tucje finansowe chcą odzyskać swoje pieniądze jak najszybciej, dlatego świadomie nie informu­ją swoich klientów o tym fakcie. A jeśli nawet zwrócisz się do banku z prośbą o restruktu­ryzację zadłużenia, wyrażenie na nią zgody będzie obwarowane niezwykle trudnymi do realizacji wymogami.

 

Z racji tego, że w Twojej sytuacji nie ma czasu do stracenia, możesz zwrócić się z tym problemem do mediatora, który w Twoim imieniu będzie walczył o restrukturyzację zadłużenia w banku, w którym wziąłeś kredyt.

 

Jesteśmy firmą, zatrudniającą grupę profesjonalnych mediatorów, którzy od lat skutecznie walczą o interesy naszych klientów. Każdy mediator będzie służył Ci merytoryczną pomocą i swoim wieloletnim doświadczeniem. W Twoim imieniu pozytywnie zakończy negocjacje z bankiem, co oszczędzi Ci stresu oraz czasu.

 

Wypełnij formularz, a nasz specjalista specjalizujący się w oddłużaniu osób fizycznych oddzwoni do Ciebie za darmo i udzie­li Ci pomocy. W trakcie rozmowy telefonicznej nasz mediator omówi z Tobą istotne kwestie Twojego problemu i dzięki temu będzie w stanie od razu przy­stąpić do działania w ramach restrukturyzacji zobowiązań Twojej firmy względem instytucji finansowych.

Kredyty Gotówkowe w Finanse 24

Wypełnij formularz

– poznaj szczegóły oferty

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych szczegóły pole wymagane wyrażam zgodę na przesyłanie informacji szczegóły

Zadzwoń!

lub zadzwoń 518 252 676

Najwyższa jakość usług w Finanse 24

Możemy pomóc Ci już teraz, wystarczy, że wypełnisz powyższy wniosek online, a skontaktujemy się z Tobą.