Kredyt na samochód - szybki kredyt bez BIK

Używane auto dobrej jakości to koszt nawet do 30 tysięcy złotych. Zakła­dając optymistyczną wersję, że jesteś w stanie z miesięcznej pensji odłożyć tysiąc złotych na nowe auto, prosta arytmetyka wskazuje, że potrzebujesz aż 30 miesięcy na uzbieranie odpowiedniej kwoty. A co jeśli potrzebujesz samochodu na już i nie możesz tyle czekać? Co w takiej sytuacji możesz zrobić? Nasz serwis specjalizujący się w kredytach bez BIK ma dla Ciebie rozwiązanie w postaci kredytu samochodowego, który umożliwi Ci zakup samochodu.

 

SamochódKredyt samochodowy bez BIK, to jak sama nazwa wska­zuje, pożyczka, która finan­suje zakup samo­chodu bez sprawdzania historii BIK i zaświadczeń o dochodach, ale nie tylko – może posłużyć także jako wsparcie finansowe w celu zakupu motoru, a nawet motorówki, czyli dowolnego środka lokomocji.

 

Raport BIK nie będzie problemem!

 

Jedną z zalet takiej pożyczki jest fakt, że otrzymana pożyczka na samochód jest przyznawana mimo problemów odnotowanych w Biurze Informacji Kredytowej oraz to, że zabe­zpieczeniem kredytu jest pojazd zakupiony z pożyczonych pieniędzy. Wówczas instytucja finansowa udzielająca pożyczki, może pozwolić sobie na udzielenie jej kredytobiorcy na o wiele dłuższy czas, przez co koszt spłacania kredytu jest stosunkowo niski. Dobra oferta kredytu samochodowego to rozwiązanie często dużo tańsze, w porównaniu z innymi kredytami. Kredyt na sfinansowanie wartości samochodu jest opłacalną inwestycją. Zakup samochodu się zwraca, ponieważ auto wielu osobom służy jako narzędzie pracy, a tym samym jest to środek do zarabiania pieniędzy.

 

Prosty wniosek o kredyt samochodowy!

 

Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z takiej formy wsparcia finansowego, złoż za pośrednictwem naszego serwisu  wniosek o kredyt samo­chodowy. Wystarczy w formularzu kontaktowym podać numer telefonu, aby doradca kredytowy się do Ciebie zgłosił i telefonicznie ustalił z Tobą szczegóły. To nic nie kosztuje, dzwonimy do Ciebie na nasz koszt. Dzięki nam otrzymasz kredyt w sposób szybki i komfortowy. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Kredyty Gotówkowe w Finanse 24

Wypełnij formularz

– poznaj szczegóły oferty

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych szczegóły pole wymagane wyrażam zgodę na przesyłanie informacji szczegóły

Zadzwoń!

lub zadzwoń 518 252 676

Najwyższa jakość usług w Finanse 24

Możemy pomóc Ci już teraz, wystarczy, że wypełnisz powyższy wniosek online, a skontaktujemy się z Tobą.