Kredyt mieszkaniowy bez BIK i zaświadczeń o dochodach

Wysokie ceny mieszkań w Polsce, oraz stosunkowo niskie zarobki, nie dają osobom mło­dym, w średnim wieku nadziei na, z jednej strony, uzbieranie wystarczających oszczędności na zakup nowego mieszkania, z drugiej na otrzymanie kredytu hipotecznego ze względu na brak informacji w BIK o wiarygodności klienta banku.

 

W związku z tym kredyty mieszkaniowe bez BIK, zwane hipote­cznymi, to jedyny realny sposób na sfinansowanie kosztów zakupu mieszkania.

 

Przy składaniu wniosku o kredyt mieszkaniowy w naszej firmie nie wymagane jest od kredytobiorcy posiadanie historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Dlatego też negatywny rejestr w BIK przestaję być problemem, ponieważ przy przyznaniu kredytu hipotecznego brane są pod uwagę inne kryteria.

 

Dom

Kredyt hipoteczny bez BIK to długoterminowa poży­czka finansowa bez zaświadczeń o dochodach przeznaczona na zakup miesz­kania lub budowę domu, której zabezpie­czeniem jest istniejąca hipoteka. Spłacana jest przez kredytobiorcę w miesięcznych ratach, w walucie obcej lub krajowej. Ilość rat oraz długość kredytowania jest uzależniona od cał­kowitej kwoty kredytu.

 

 

Kredytobiorca ma do wyboru:

 

  • kredyt hipoteczny
  • kredyt budowlano–hipoteczny
  • pożyczkę hipoteczną

 

Pieniądze z kredytu na sfinansowanie nieruchomości, to opcja stanowiąca także atrakcyjną ofertę dla zamożniejszej części społeczeństwa. Dzięki temu zamiast pozbywać się gotówki na zakup mieszka­nia lub budowę domu, wybierane jest opła­calne roz­wiązanie spłacania miesięcznych rat kredytowych. Takie rozwiązanie daje klientowi poczucie satys­fakcji z racji zachowanych oszczę­dności, które może przeznaczyć na inny cel.

 

 

Kredyt hipoteczny w banku, czy bez BIK?

 

 

Opcja wyboru kredytu zależy od indywidualnych potrzeb i możliwości kredyto­biorcy. Osoby, które są na etapie szukania środków finansowych na zakup mieszkania lub budowę domu powinny skonsultować tę sprawę z doradcą finansowym, który podpowie, jak uzyskać pieniądze na pokrycie kosztów remontu lub budowy domu.

 

Jeżeli bank odrzucił Twój wniosek o kredyt, nie poddawaj się i skontaktuj się z naszą firmą. Wypełnij krótki formularz, który zostanie przeka­zany doradcy finansowemu. Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie i w rozmowie telefonicznej pomoże ustalić jaka forma kredytu hipotecznego będzie dla Ciebie najbardziej optymalna, a także pomoże w uzyskaniu wybranej opcji kredytu, który pozwoli spełnić marzenie o zakupie nowego mieszkania lub budowie domu.

Kredyty Gotówkowe w Finanse 24

Wypełnij formularz

– poznaj szczegóły oferty

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych szczegóły pole wymagane wyrażam zgodę na przesyłanie informacji szczegóły

Zadzwoń!

lub zadzwoń 518 252 676

Najwyższa jakość usług w Finanse 24

Możemy pomóc Ci już teraz, wystarczy, że wypełnisz powyższy wniosek online, a skontaktujemy się z Tobą.