Fundusze Inwestycyjne

Jeżeli chcesz osiągnąć większe zyski niż na lokatach bankowych, a ponadto masz do dyspozycji większą kwotę pieniędzy, którą jesteś w stanie zainwestować na dłuższy okres czasu, wybierz fundusz inwestycyjny. To idealny produkt finansowy dla tych, którzy są gotowi wykorzystać dobrą koniunkturę na rynku, żeby pomnożyć swój majątek. A dodatkowo może stanowić dla Ciebie pewną formę ubezpieczenia na życie.

 

Stopa zwrotu z funduszu może wynieść nawet do 15% zysku – jest to jednak uzależnione od sytuacji panującej na rynku. Fundusz inwestycyjny zapewnia pełny dostęp do środków oraz możliwość wycofania się z niego przy zachowaniu wypracowanego zysku. Zaletą funduszu jest to, że możesz budować swój plan inwestycyjny wpłacając kwotę od stu złotych wzwyż.

 

PieniądzeWybór strategii inwestycyjnej zależy od chara­kteru człowieka. Jeśli oczekujesz większego zysku ale lubisz ryzyko, to zapewne poczujesz się na siłach, żeby wybrać coś z pośród funduszy agresywnych. Z drugiej strony masz do wyboru odmienną strategie, nastawioną na bezpieczeń­stwo zainwe­stowanych środków, jednak przy mniejszym zysku.

 

Szeroka gama dostępnych produktów inwestycyjnych powoduje, że nie wiesz, na jaki plan inwestycyjny się zdecydować? To znak, że powinieneś swoje przemyślenia skonsultować z doradcą finansowym, który pomoże Ci podjąć korzystną dla Ciebie decyzje.

 

Nasza firma zatrudnia doświadczonych doradców, którzy od wielu lat dbają o bezpieczeństwo budżetu naszych klientów. Jeśli zdecydowałeś się na lokowanie swoich oszczędności w fundusz inwestycyjny, ale potrzebna Ci pomoc przy wyborze odpowiedniego produktu, skontaktuj się z nami. W tym celu możesz skorzystać z darmowego formularza. Oszczędzisz czas i zyskasz pewność, że Twoje pieniądze zostaną dobrze zainwestowane. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać produkt zapewniający bezpieczeństwo Twoich funduszy przy jednoczesnej maksymalizacji zysków.

Kredyty Gotówkowe w Finanse 24

Wypełnij formularz

– poznaj szczegóły oferty

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych szczegóły pole wymagane wyrażam zgodę na przesyłanie informacji szczegóły

Zadzwoń!

lub zadzwoń 518 252 676

Najwyższa jakość usług w Finanse 24

Możemy pomóc Ci już teraz, wystarczy, że wypełnisz powyższy wniosek online, a skontaktujemy się z Tobą.